lookbook
werkwijze
Momenteel is het belangrijker dan ooit om online aanwezig te zijn met mooi beeld. Hierdoor krijg je de kans om het verhaal van jouw horecazaak te vertellen. Wat is jouw visie? Wie zitten er achter deze zaak? Hoe is je zaak ingericht? Welke producten gebruik je? Welke gasten komen er bij je?
Deze vragen beantwoorden we met een combinatie aan beelden: details, sfeer, mensen en gerechten.
Door een compleet beeld van je bedrijf te laten zien maak je een connectie met je ideale klant.
Ik ben een geboren en getogen Rotterdammert met hart voor de horeca. Wanneer het maar even kan zit ik het liefst in een restaurant, koffiebarretje en drink ik hier en daar een cocktailtje of twee.
lookbook
vraag een offerte aan
Deze foto’s zijn goed bruikbaar voor je website en social media, maar uiteraard ook voor op een boekingswebsite.
Voor jouw wensen maak ik graag een specifieke offerte, je kunt hiervoor contact met me opnemen.
Heb je een hotel buiten Nederland? Dan kom ik ook graag jouw kant op!
Ook voor hotels is het belangrijk om online zichtbaar te zijn. Bij een fotoshoot richten we ons op alle aspecten die jouw hotel uniek maken; interieur, gasten, locatie, faciliteiten en eventueel restaurant of bar.
Binnen 14 dagen stuur ik je de bewerkte foto’s per mail op.
Binnen 48 uur stuur ik jou een online gallery waaruit je je selectie kunt kiezen.
Let’s shoot!
We overleggen jouw wensen.
Vul het contactformulier in en ik neem zo snel mogelijk contact met jou op.
*Prijzen zijn exclusief btw en reiskosten, reiskosten binnen een straal van 15 km om Rotterdam komen te vervallen.
neem contact op
· 1 jaar lang om de drie maanden een shoot
· 4 uur fotografie per shoot
· 80 bewerkte foto’s per sessie
Membership
neem contact op
· 4 uur fotografie
· 1 locatie
· 80 bewerkte foto’s
Pakket 2
neem contact op
· 2 uur fotografie
· 1 locatie
· 40 bewerkte foto’s
Pakket 1
Mirjam van der Meijden, Williams Canteen
“Over de samenwerking met Hannah zijn we bij Williams Canteen super tevreden. Ze luistert goed naar onze wensen en geeft daar zelf een creatieve draai aan. Dat is precies wat we nodig hebben! Ze werkt professioneel en weet de mensen om haar heen goed op hun gemak te stellen. Daarnaast laat ze de ingrediënten en de gerechten er echt uitspringen op de foto’s. Elke keer als we de beelden terug krijgen zijn we weer helemaal verrast hoe mooi het op de foto staat.“
Het is slim om van vooraf te bedenken wat je wilt vastleggen. Dus welke gerechten wil je graag laten zien? Welke ingrediënten hebben een bijzonder verhaal? Wil je actiefoto’s van de kok aan het werk? Wil je mooie foto’s van de inrichting? Zorg dan dat alles mooi opgeruimd is en er bijvoorbeeld kaarsjes en bloemen staan. Het kan ook een goed idee zijn om wat figuranten te regelen, je kunt er namelijk niet zomaar vanuit gaan dat jouw gasten op de foto willen. Een goede voorbereiding is het halve werk zodat je het meest uit de shoot haalt.
Een moment waarop er voldoende daglicht is zodat we de gerechten het best uit de verf kunnen laten
komen. Het is handig om een moment uit de kiezen waarop het niet super druk is in je zaak, je moet
natuurlijk wel tijd hebben voor de shoot. En zorg ervoor dat je niet net je Zegro bestelling binnen hebt en
heel je zaak vol staat.